Ana Sayfa / Basit Devreler / Elektronik Davul Devresi

Elektronik Davul Devresi

Geri1 of 4İleri

Bugün paylaşacağım elektronik devre uzun yıllardır hep evimde olmasını istediğim ama bir türlü nasip olmayan kimi zaman’da etrafımdaki yaşlıları rahatsız etmekten çekindiğim elektronik davul devresi paylaşmak istiyorum .:D Bu elektronik davulu alsaydım’da yetenek sizsiniz küçük baha gibi çalarmıydım bilemiyorum 😀 . Bazı işler yetenek gerektirdiğini onun’da doğuştan geldiğine inanıyorum.

 

Bu paylaşacağımız elektronik davul devresin’de yetenek fazla gerektirdiğini düşünmüyorum.Bu devreyi yaparak kendinizi geliştirebilir yada stres atabilirsiniz . 😀

Aynı şekilde çocuğunuz,yiğeniniz için de yapabilirsiniz.Belki bu sayede bir yeteneği ortaya çıkarabilirsiniz.Bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu.Çocuğun yeteneği neye var ise ona yönlendirmek lazım .Unutmamak lazım ki bu tarz şeyler insanın hayal gücünü tetiklemeye ve yönlenmesinde oldukça önemlidir.

 

midi davul

 

Devremize geçecek olursak eğer devrenin yapımı oldukça basittir.Devreyi hani derlerya 7’den 70’e diye bu devrede bilgisi olan olmayan herkesin rahatlıkla yapabileceği bir tarzda devredir.Devre yetenek yada ekstra bilgi istememektedir.

Geri1 of 4İleri

Yazar admin

Rasgele Devre

devre görüntüsü

Binary Saat Devresi

Elektronik devresine ilk başladığım zamanlarda üniversite hocamın bana verdiği ilk önemli ödevler arasında yer almaktadır.Devreyi ...

3 Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Pin It on Pinterest