Elektronik Davul Devresi

Geri1 of 4İleri

Bugün paylaşacağım elektronik devre uzun yıllardır hep evimde olmasını istediğim ama bir türlü nasip olmayan kimi zaman’da etrafımdaki yaşlıları rahatsız etmekten çekindiğim elektronik davul devresi paylaşmak istiyorum .:D Bu elektronik davulu alsaydım’da yetenek sizsiniz küçük baha gibi çalarmıydım bilemiyorum 😀 . Bazı işler yetenek gerektirdiğini onun’da doğuştan geldiğine inanıyorum.

 

Bu paylaşacağımız elektronik davul devresin’de yetenek fazla gerektirdiğini düşünmüyorum.Bu devreyi yaparak kendinizi geliştirebilir yada stres atabilirsiniz . 😀

Aynı şekilde çocuğunuz,yiğeniniz için de yapabilirsiniz.Belki bu sayede bir yeteneği ortaya çıkarabilirsiniz.Bizim zamanımızda böyle şeyler yoktu.Çocuğun yeteneği neye var ise ona yönlendirmek lazım .Unutmamak lazım ki bu tarz şeyler insanın hayal gücünü tetiklemeye ve yönlenmesinde oldukça önemlidir.

 

midi davul

 

Devremize geçecek olursak eğer devrenin yapımı oldukça basittir.Devreyi hani derlerya 7’den 70’e diye bu devrede bilgisi olan olmayan herkesin rahatlıkla yapabileceği bir tarzda devredir.Devre yetenek yada ekstra bilgi istememektedir.

Geri1 of 4İleri

Incoming search terms:

 • BAHÇE MAKİNASI KAVRAMA mail
 • pic tv devreleri
Sponsorlu Bağlantılar
||||
Pin It

3 thoughts on “Elektronik Davul Devresi

 1. vermiş olduğunuz projeyi kurduk fakat input olarak kendi yapmış olduğumuz piezoları göremiyoruz garageband üzerinde. bir de programı arduino da çalıştırdığımız zaman hata aldık. yardımcı olabilirseniz seviniriz.

 2. İşletim sistemi olarak ne kullanmaktasınız öğrenebilir miyim? Birde Mac üzerinde mi deniyorsunuz yoksa ipad veya iphone üzerinde mi?

  ardrumo.pde

  Eğer Ardrumo zarar gormus yada açılamıyor hatası alıyorsanız.
  “Ardrumo.app is damaged and can’t be opened. You should move it to the Trash.”
  gibi bir yazı OsX gatekeeper ayarlarını kontrol etmenizi öneririrm.

  Sistem seçeneklerinden Güvenlik ve gizlilik sekmesini seçin orada başka kaynaklardan indirilen uygulamalara izin ver seçeneğini işaretleyin. bu program başka kaynaktan indirildiği için mac güvenlik sistemi bunu indirirken açılmaması için bir güvenlik önlemi alabiliyor.

  Benim aklıma gelen en sık karşılaşılan hata bu.